Reference pacientů

OPERACE OČNÍCH VÍČEK

Moc bych chtěla poděkovat paní doktorce Veronice Kamencové. Operace horních a dolních víček dopadla na jedničku s několika hvězdičkami. Paní doktorka je úžasná žena a má zlaté ručičky děkuji moc PANÍ DOKTORKO.
Jitka Stará, 19. 5. 2018

OPERACE ŠEDÉHO ZÁKALU

Můžu jen po mé zkušenosti doporučit, přístup personálu je vynikající a panu primáři děkuji za operaci šedého zákalu.
Věra Čechová, 8. 3. 2018

LASEROVÁ OPERACE OČÍ

Moc bych chtěla poděkovat panu doktorovi Hyndrákovi za jeho přístup. Operaci mi pěkně vysvětlil, uklidnil mojí nervozitu a výsledek si týden po operaci nemůžu vynachválit. Můžu jen doporučit.
Jana Krátká, 19. 2. 2018

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE – ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ LASEREM

Dobrý den pane doktore,
chtěla bych Vám moc poděkovat za to, že jste mi vrátil zrakJ. Po dvou měsících se mi vidění perfektně ustáliloJ.
Vážím si Vaší týmové práce a přeji Vám mnoho profesionálních úspěchů.
Ivana Kundrátová, 2.7.2017

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE – ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ LASEREM

Chtěl bych poděkovat celému týmu oční kliniky Nemos za to že se mohu opět podívat na svět ostře i bez brýlí. Jednání a přístup všech lékařů a sester na výbornou operace se zdařila podle představ. Tak že můžu všem jedině doporučit.
Jan Dolejší, 14.3.2017, Chodov

OPERACE KATARAKTY FEMTOLASEREM S IMPLANTACÍ MONOFOKÁLNÍCH ČOČEK S FILTREM

Chtěla bych poděkovat panu primáři očního oddělení MUDr. A. Farkašovi, který provedl operaci katarakty femtolaserem matce. Ta je krátce po zákroku šťastná, že zase krásně vidí a bez jakýchkoliv problémů. Děkuji personálu za vstřícný přístup a příjemnou atmosféru před samotným zákrokem.
Romana Parmová, 9. 8. 2016, Kadaň

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE – ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ

V březnu 2016 jsem podstoupil refrakční laserovou operaci obou očí v nemocnici v Sokolově, která je pod správou společnosti NEMOS. O této možnosti jsem se dozvěděl na internetu. Telefonicky jsem kontaktoval oční oddělení a pak už to jelo jako na drátkách . Podstoupil jsem vstupní vyšetření, které bylo hrazeno ze zdravotního pojištění a zhruba za 14 dnů už jsem ležel na sále . Setkal jsem se s velice příjemným a profesionálním zacházením ze strany veškerého personálu nemocnice. Po konzultaci s panem Doktorem Mendrekem jsem vybral metodu PRK. Také bych chtěl zmínit výbornou koordinaci ze strany paní Inženýrky Součkové, která mimo jiné, zajistila přepravu mé maličkosti na operaci a poté odvoz domů a to vše v rámci ceny, která byla mimochodem velice příznivá. Chtěl bych také poděkovat panu Primáři Farkašovi, který celou operaci vedl. Prvních pár dnů po operaci jsem pociťoval bolest, na to jsem ovšem velmi rychle zapomněl a po necelém týdnu už koukám na 100%.
Petr Sklenář, 6. dubna 2016, Kynšperk nad Ohří

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE – ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ

21. 1. 2015 bol priatel u Vas na laserovej operacii oci, cestovali sme az zo Slovenska a urcite sa oplatilo! Profesionalny a mily lekari aj cely personal, krasna nemocnica, vyborna cena! dakujeme primarovi ocneho oddelenia MUDr. Andrejovi Farkasovi, ktory robil zakrok za starostlivost a zelame este vela spokojnych pacientov :-)
Lucia Hrnčářová, 2. 2. 2015, Slovensko

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE – ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ

Chtěla bych velmi poděkovat za realizaci laserové operace očí prim. MUDr. Farkašovi a MUDr. Mendrekovi a celému oddělení, které se o mně tak pěkně staralo v průběhu celého zákroku, ze kterého jsem měla původně velké obavy, ale zpětně musím konstatovat, že samotná operace není nijak bolestivá. Po třech dnech jsem zaznamenala první známky zlepšení a od té doby se mi zrak jen zlepšoval. Oči jsou přece to nejvzácnější, co máme. Přeji vám mnoho dalších spokojených pacientů.
Lucie Koubková, 27. února 2015, Sokolov

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE – ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ

Chtěla bych poděkovat za provedení laserové operace očí. Jsem velmi spokojená a všem doporučuji.
Simona Šístková, 6. 4. 2015, Kynšperk nad Ohří

OPERACE KATARAKTY S IMPLANTACÍ MULTIFOKÁLNÍCH ČOČEK

Dobrý den,
začátkem června jsem u Vás byla na vyšetření a operaci očí. Byla jsem mile překvapena už při objednání na vyšetření velikou vstřícností sestřičky, která se mnou všechno vyřídila a objednala na vyšetření. Jako každý se operací bojím, ale tento vřelý přístup všech mě uklidnil a jsem ráda, že jsem si vybrala tuto nemocnici. Ještě jednou veliký dík, hlavně panu primáři a jeho skvělému týmu.
Jsem velice spokojená a brýle už vůbec nepotřebuji. Trošku mi je líto všech lidiček, kteří by tuto operaci potřebovali a nemohou si ji dovolit. Děkuji a přeji hodně spokojených pacientů.
Jaroslava Volková, 15. 9. 2015, Ústí nad Labem

LASEROVÁ REFRAKČNÍ OPERACE - ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ

Když mi poprvé o vás řekl jeden z bývalých spokojených klientů, mluvil tak idylicky až jsem si říkal, že 30 % informací musí být smyšlených. Od prvního vyšetření mi docházelo, že mluvil pravdu. Prostředí a vstřícnost lidí je na dnešní dobu až podezřelá a nabádá člověka k tomu, aby někde našel chybu. Nikde nic, profesionalita, vstřícnost, k tomu osobní kontakt paní manažerky dodává člověku patřičnou dávku jistoty a pocit bezpečí. Dnes bych rád řekl, že nešlo ani tak o operaci jako zážitek, ze kterého si člověk odnese nejen úplně jiný pohled na svět. Jsem také hrdý na všechny lidi, se kterými jsem přišel do kontaktu, speciálně mám na mysli pana MUDr. Farkaše a jeho operační tým, moc milou paní sestřičku před sálem a v neposlední řadě paní manažerku za informovanost a vstřícnost. Zdali se říká, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník (klient), pak já budu reklamou velice hlasitou. Děkuji za Vás a zážitek ze 7. 10. 2015.
Martin Kalkuš, 9. 10. 2015, Sokolov

IMPLANTACE FAKICKÝCH NITROOČNÍCH ČOČEK

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za celý dosavadní průběh sjednaných operací. Dle slov lékařů při kontrolách se vše vyvíjí velice dobře. Nyní chodíme na pravidelné kontroly a po nějakém čase (asi šesti týdnů) budou předepsané nové brýle. Musím se přiznat, že mě trochu překvapil nadstandartní přístup personálu při obou operacích. Porovnávám to s ostatními pacienty, kteří byli ve stejné dny na nějakých zákrocích.
Všiml jsem si již dříve, že bylo o syna v nemocnici postaráno vždy s větší pečlivostí. Možná si to namlouvám, ale od malička mi ten přístup přišel trochu jiný než k ostatním. Během těch operací to bylo ještě o něco viditelnější.
Ještě jednou za vše děkuji.
Miroslav Holeček, 3. 11. 2015, Habartov
Zeptejete se
on-line
Kontakty
Nemocnice Sokolov
Slovenská 545
356 01 Sokolov
>>> kde nás najdete
Klientská linka
Soňa Matoušková
T: +420 733 594 993
E: info@ocniklinikanemos.cz
Prim MUDr. Andrej Farkaš
T: +420 734 863 455
E: andrej.farkas@nemocnicesokolov.cz
DS: wajy3pd
NEMOS Medical Private Care s.r.o. • Na Florenci 2116/15, 170 00 Praha 7 • IČ: 291 14 730 • DIČ: CZ29114730

Zeptejte se online

Všechna pole označené * je nutné vyplnit!
Jméno *
Příjmění *
Email *
S čím Vám
můžeme pomoci?
 

Online objednávka

Děkujeme Vám,
že jste použili náš formulář pro online objednání.

V nejbližší možné době vás budeme kontaktovat.